صفحه اصلی فوتبال تحرکات جدی برای تعویق انتخابات فدراسیون فوتبال

تحرکات جدی برای تعویق انتخابات فدراسیون فوتبال

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
تحرکات جدی برای تعویق انتخابات فدراسیون فوتبال
در حالی که قرار است انتخابات فدراسیون فوتبال روز ۲۵ اسفند برگزار شود اما برخی تحرکات در حال شکل گرفتن است تا این انتخابات به سال آینده موکول شود.
کد خبر: 279703 تاریخ خبر: چهارشنبه, 23 بهمن 1398 ساعت: 17:09:09 بازدید: 56
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ انتخابات فدراسیون فوتبال در پیش است. 25 اسفندماه 98 تاریخی است که برای برگزاری انتخاب رئیس و هئیت رئیسه جدید مشخص کرده‌اند، اما داستان چیست؟ با پایان مهلت قانونی ثبت نام نامزدهای حاضر در انتخابات 9 نفر برای تصدی پست ریاست ثبت نام کرده‌اند که ابتدای امر باید مدارک آنها در کمیته‌ای سه نفره در فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار بگیرد. پس از آن نام افرادی که مدارک و شرایط لازم را برای شرکت در انتخابات دارند، به مراجع نظارتی اعلام خواهد شد تا صلاحیت حضور یا عدم حضور نامزدها در انتخابات احراز شود.

در عین حال تحرکاتی در حال صورت گرفتن است که برخی افراد قصد دارند با به تعویق انداختن انتخابات برای خود زمان بخرند. با توجه به اینکه 2 اسفندماه 98 انتخابات مجلس برگزار می‌شود، این افراد امید دارند که با تعویق انتخابات و مشخص شدن نمایندگان جدید در مجلس شورای اسلامی فضا را به سود خود رقم بزنند. دلایل دیگری هم وجود دارد که برخی افراد را به تحرک برداشته تا برای برگزاری انتخابات را به تاریخی دیگر (به عنوان مثال خرداد 99) موکول کنند.

شاید بهانه آنها بازی‌های حساس تیم ملی و مسائلی از این دست باشد، اما با توجه به انتخاب سرمربی جدید و البته دو بازی تیم ملی در فروردین‌ماه که از حساسیت کمتری برخوردار است، این بهانه نمی‌تواند دلیلی برای لغو و البته تعویق انتخابات باشد. به هر شکل افرادی از داخل و خارج از فدراسیون در حال رایزنی برای تعویق انتخابات هستند تا برای خود زمان بخرند و بدین ترتیب منافع شخصی‌شان را به منافع ملی ترجیح دهند.

آنچه این روزها ضروری است اینکه انتخابات فدراسیون فوتبال باید در موعد مقرر برگزار شود تا فوتبال از این بلاتکلیفی نجات پیدا کند. بلاتکلیفی از جنس بی‌برنامگی، به بازی گرفتن سرنوشت تیم‌های ملی، به باد دادن پول‌های فوتبال، سرنوشت نامعلوم پاداش صعود تیم ملی به دو جام جهانی، بی‌تکلیفی پول تبلیغات محیطی، ضربات سنگین به جامعه داوری، سکوت و عدم پاسخگویی به شبهات و بسیاری از مسائل دیگر که جای گنجاندن این مطالب در چند سطر نیست.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.