صفحه اصلی فوتبال عزیزی خادم: در انتخابات فدراسیون فوتبال حمایت ویژه‌ای از کاندیدای خاصی ندارم

عزیزی خادم: در انتخابات فدراسیون فوتبال حمایت ویژه‌ای از کاندیدای خاصی ندارم

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
عزیزی خادم: در انتخابات فدراسیون فوتبال حمایت ویژه‌ای از کاندیدای خاصی ندارم
کد خبر: 279737 تاریخ خبر: چهارشنبه, 23 بهمن 1398 ساعت: 21:12:47 بازدید: 153
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ شهاب‌الدین عزیزی خادم درباره اینکه آیا در انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال از کاندیدای خاصی حمایت خواهد کرد یا نه، گفت: در پاسخ به پرسش اصحاب رسانه در مورد حمایت اینجانب از نامزد خاصی برای ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات پیش رو، ضمن احترام به همه بزرگوارانی که در صحنه انتخابات حضور دارند و خود را در معرض آرا قرار دادند و با آرزوی توفیق برای این عزیزان، برنامه‌ای برای حمایت ویژه از کاندیدایی ندارم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سایپا و عضو سابق هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: البته با توجه به رویکرد، برنامه‌محوری، مدرن‌سازی و دانش بنیان کردن فوتبال ملی بر پایه یک برنامه جامع راهبردی، تا قبل از مطالعه و تأمل در برنامه‌ها و رویکردها و تیم همکار، اظهارنظر رسمی نیز در این مورد نخواهم داشت.


عزیزی خادم با اشاره به اهمیت برنامه‌ها و سیاست‌های نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال برای پیشبرد فوتبال تصریح کرد: اگر بنا بر اظهارنظری در مورد انتخابات باشد، پس از تأمل و مطالعه در برنامه‌ها و سیاست‌های کاندیداها، این اتفاق رخ خواهد داد. چه بسا پس از مطالعه برنامه‌ها در جهت تقویت، رشد و پیشرفت فوتبال ملی نکاتی را در اختیار ذینفع‌ها و رسانه‌های محترم قرار خواهم گذاشت

شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.