صفحه اصلی فوتبال مدیر گل‌گهر: ارقام اعلام شده در مورد مبتلایان به کرونای تیم درست نیست

مدیر گل‌گهر: ارقام اعلام شده در مورد مبتلایان به کرونای تیم درست نیست

درج کننده خبر: خبرنگار ورزش ما
منبع: ورزش ما
مدیر گل‌گهر: ارقام اعلام شده در مورد مبتلایان به کرونای تیم درست نیست
مدیر تیم فوتبال گل‌گهر گفت: جان افراد برای ما مهم است و به همین دلیل با بهترین کیت‌ها و در معتبرترین آزمایشگاه تست کرونا دادیم.
کد خبر: 288637 تاریخ خبر: یکشنبه, 04 خرداد 1399 ساعت: 13:06:27 بازدید: 80
به گزارش وبسایت خبری ورزش ما؛ حیدر افسری، مدیر تیم فوتبال گل‌گهر درباره مثبت اعلام شدن تست کرونا چند بازیکن تیم فوتبال گل.گهر سیرجان، اظهار داشت: تست اولیه چند بازیکن ما مشکوک بود و عصر امروز (یکشنبه) طی بیانیه‌ای تعداد مبتلایان را به صورت رسمی اعلام خواهیم کرد اما شایعاتی که در مورد تعداد بالای مبتلایان مطرح می شود درست نیست و تیم پزشکی ما در حال بررسی این موضوع است.

وی افزود: تیم ما اکنون در قرنطینه است اما اینکه از الان به بعد نفرات مبتلا در کجا قرنطینه باشند به نظر تیم پزشکی بستگی دارد. متاسفانه اعداد و ارقامی هم که تاکنون اعلام شده واقعیت ندارد.

مدیر تیم فوتبال گل گهر سیرجان در واکنش به طرح این موضوع چرا این تیم پیش از اعلام جواب تست‌های کرونا تمرینات خود را شروع کرده بود، تصریح کرد: ما تمرینات را به صورت گروه‌های چهار و پنج نفره و از دیروز شروع کردیم. پیش از آن هم ابتدا سهیل مهدی (مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ) اعلام کرده بود که تیم‌ها از تاریخ یک خرداد ماه مجاز به شروع تمرینات هستند و ما هم به بازیکنان فراخوان دادیم تا به تهران بیایند، اما همان شب اعلام کردند تمرینات از 3 خرداد ماه شروع خواهد شد. همان زمان ما تست‌مان را گرفتیم و عصر روز گذشته وقتی جواب تست‌‌ها آمد تمرینات‌مان را تعطیل کردیم.

افسری ادامه داد: جان افراد برای ما مهم است و از بهترین کیتها و معتبرترین آزمایشگاه برای انجام تست های کرونا استفاده کردیم. ما هم می توانستیم  مثل برخی تیم‌ها از کیت‌های 200 هزار تومانی استفاده کنیم ولی این کار را نکردیم. به نظرم باید همه تیم‌ها در یک آزمایشگاه واحد که از سوی سازمان لیگ و کمیته پزشکی معرفی می شوند آزمایش بدهند تا آمار دقیق مبتلایان مشخص شود.
شما می توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
دیدگاه ها

لطفاً دیدگاه خود را با ما در میان گذارید...

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.